גוזם גדר חיה חשמלי

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. גוזמי גדר חיה/ מגזמות גובה
  3. /
  4. גוזם גדר חיה

גוזם גדר חיה נטען

ב-SKIL אנו שמחים להציג בפניכם את נבחרת כלי הגיזום החשמליים שלנו לגיזום ועיצוב גדרות חיות.

כלי הגינון והעבודה של סקיל מותאמים לשימוש הפרטי והמקצועי, ומאפשרים להגיע לביצועים מקסימליים עם כלי עבודה נוח לתפעול, קל משקל וארגונומי.

גוזם הגדר החיה נועד לבצע פעולות גיזום תוך שבעל המקצוע / בעל הגינה המטפח את החצר, אוחז בו בשתי ידיו. הגוזם מסוגל לחתוך גדר חיה המגיעה לגובה של עד 2 ו-2 וחצי מטרים.

גיזום גדר חיה בקלות ועם סוללה עוצמתית

עם גוזם הגדר החיה, תוכלו להגיע בקלות ובפשטות לכל נקודה בה תחפצו (ובמידה ומדובר בגדר חיה בגבהים של כ-3 מטרים הרי שניתן להתרשם באתרנו ממגזמות גובה ייעודיות). 

מגזמות הגדר החיה של SKIL אינן מצריכות כבלים מאריכים ואינן תלויות בנקודות חשמל זמינות. הגוזם הינו אלחוטי ומבוסס על סוללה נטענת בטכנולוגיה ™Keep Cool החדשנית שנרשמה אף כפטנט עולמי.

בפיתוח ייחודי של מעבדות SKIL בעת השימוש במגזמת גדר חיה ובכל כלי גינון חשמלי נטען אחר, נמנעת התחממות היתר של הסוללה, אלמנט המשפר את ביצועיה, מכפיל את אורך חייה, מקצר את זמני הטעינה ומאריך את זמן פעילותה ב-25%.

גוזם גדר חיה נטען אל מול גוזמי הבנזין המסורתיים

בעוד שבעבר היה לגוזמי הבנזין יתרון מובהק במשך העבודה והעוצמה, הרי שכיום הטכנולוגיות המשופרות בתחום, מאפשרות לגננים וחובבי גינון ליהנות מכלי גינון חשמליים ירוקים יעילים וחזקים.

גוזם גדר חיה חשמלי נטען איננו פולט אדים רעילים ואיננו מזהם את הסביבה; אלמנט החושף את המשתמש אל סיכונים בריאותיים רבים.

הגוזם איננו מצריך טיפוח וטיפול תחזוקה שוטף בדומה לגוזמים מבוססי הבנזין, אין כל צורך בהחלפת שמנים, בתדלוק כמו גם בטיפול ברכיביו הפנימיים.

הגוזמים מביאים עמם מנועים שקטים המנעימים את העבודה (ושאינם מעוררים את זעמם של השכנים, זאת אם אתם מעוניינים לטפח את גינתכם הפרטית).

התייעצו איתנו על מגזמת גדר חיה

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על הגוזמים של SKIL? חיפשתם מגזמת גדר חיה מסוימת ואינכם בטוחים במה לבחור? מבקשים לקבל הכוונה נוספת או להתייעץ עם איש מקצוע?

היועצים המקצועיים של סקיל ישמחו לתת לכם שירות שיענה במדויק על צורכיכם. למידע נוסף, צרו עמנו קשר טלפוני ישיר או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

logo בניית אתרים