כלי גינון חשמליים נטענים

מספר המוצרים בסל : 0

כלי גינון נטענים מבית SKIL

מאז שייסדה את המסור העגול החשמלי הראשון לפני כ-100 שנים, חברת SKIL פרצה את הדרך במגוון תחומי כלי העבודה והגינון עד להיותה אחת מן היצרניות המוכרות וידועות בתחום כלי העבודה הנטענים החשמליים.

כלל המוצרים המופיעים באתר מיובאים על-ידי חברת חמו גלמית בע"מ, ולה בלעדיות על מוצרי הקו האדום של SKIL. 

בחיפושכם אחר כלי גינון חשמליים איכותיים, אנו מתגאים להביא ללקוחותינו את הבשורה של סקיל הבאה לידי ביטוי במוצרי איכות, מוצרים קומפקטיים וקלים לנשיאה, פשוטים לתפעול ותוך כדי זאת, שמביאים עמם עוצמה המאפשרת עבודת גינון איכותית, מהירה ויעילה.

הבחירה בין כלי הגינון השונים

מוצרי SKIL לכלי גינון נטענים יכולים להתאים לכל חובב גינון; עם זאת, מטבעם של הדברים שחלקנו אינם מכירים או מחזיקים בידע הנדרש למען בחירת המוצר שיתאים ויהלום את צרכינו.

אנו מקפידים לפרט תחת כל כלי גינון חשמלי נטען את המפרט המלא הכולל מאפיינים, נתונים טכניים, תנאים ואחריות (עצתנו הכנה היא לשים לב תמיד לאחריות הניתנת לכם בעבור המוצר. זכרו שמוצר צריך לשרת אתכם לאורך שנים).

לצד זאת, אנו מאמינים שעל אף האתר האינטרנטי המוקפד, הרי שאין כל תחליף לשירות אנושי. על-כן, באפשרותכם לקבל ייעוץ טכני מטעם הצוות המקצועי שלנו החל מן השעה 08:00 ועד לשעה 20:00, הן טלפונית והן באמצעות מסרון וואטסאפ.

מהם היתרונות של כלי גינון חשמליים?

כלי גינון נטענים חשמליים יכולים להגיע בשתי תצורות: כלים המבוססים על סוללה נטענת או כאלו המופעלים על-ידי כבל המחובר לשקע חשמל. היתרון הראשון שנוכל לציין כבר עתה, הוא שכלי הגינון של SKIL הינם נטענים, דבר המייתר את הצורך בחיפוש אחר חיבור חשמל ושמקנה חופש פעולה ותנועה מלא.

לצד זאת, כלי הגינון החשמליים מביאים עמם עוד מספר יתרונות חשובים:

ללא זיהום אוויר

החל מן הרגע שבו אין בערת דלק המפעילה את כלי הגינון, הרי שהמשתמש והציבור אינם נחשפים לאדי פליטה רעילים.

ללא מפגע רעש

כלי גינון חשמליים מביאים עמם שקט מופתי אל מול כלי הגינון הקלאסיים מבוססי הדלקים.

דבר זה אף בא לידי ביטוי באיסור השימוש במפוחי בנזין בשטחים ציבוריים, וזאת על-פי חוק. חוקי העזר העירוניים בישראל מתירים להשתמש במפוחים חשמליים.

תחזוקה מועטה

בכלי גינון נטענים אין כל תחזוקה זאת למעט המלצתנו לנקות את המכשירים מפעם לפעם. 

יש לזכור כי הם אינם מבוססי מנוע, אין פלאג, אין קרבורטור, פילטר שמן או מתנע. כל שעל המשתמש לעשות הוא להרכיב את הסוללה בבית הסוללה, ללחוץ על כפתור ותו לא.

אין כל צורך בידע לצורך תערובת הדלק והשמן, או בידע טכני נלווה המשמר את כלי הגינון.

פשוטים לתפעול וקלים לנשיאה

כלי גינון חשמלי מביא עמו פשטות בתפעול כפי שתואר מעלה בסעיף התחזוקה, וכן משקל קל יותר המאפשר לשאת את כלי הגינון מבלי להתעייף.

הסוללה של SKIL

הודות ליכולות הפנומנליות של הסוללה הנטענת של סקיל, כלי הגינון שלנו מביאים עמם זמן עבודה רציף וממושך באופן ניכר, וכן זמני הטענה קצרים ומהירים.

בזכות פיתוח שנרשם כפטנט בלעדי, סקיל שמחה ומתגאה להציע ללקוחותיה כלי גינון חשמליים איכותיים ועוצמתיים.

נציין כי באותה הסוללה בדיוק, תוכלו להשתמש בכל כלי גינון אחר מבית סקיל. מן החרמש, אל מכסחת הדשא, ממכסחת הדשא אל המסור ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם

בכל שאלה והתייעצות, פנו אלינו עוד היום, ונציגי סקיל ישמחו לסייע.


logo בניית אתרים